Producenci bielizny damskiej

Lorin

Lorin

Lorin stawia na zadowolenie swoich klientów. Stąd w każdym roku w biurze projektowym firmy powstają nowe pomysły, a z nimi kolejne wzory. Od 1991r. firma specjalizuje się w produkcji kostiumów. Doświadczenie w połączeniu ze świeżymi pomysłami gwarantują Ci, że wybierając ich wybierasz dobrą markę. Na jakość produktów Lorin, składa się precyzja pracowników i tkaniny sprowadzane z Włoch, Hiszpanii i Francji. Różnorodność kolorów i fasonów sprawia, że każda z Was ma szansę dobrać model do własnego stylu. Morze, plaża, wakacje - to najprzyjemniejszy czas w roku. Lorin chce sprawić byś w tych chwilach relaksu i odpoczynku poczuła się pięknie i elegancko - po prostu niepowtarzalnie!

>> Zobacz bieliznę Lorin <<

Lupoline

Lupoline

Bielizna firmy LUPOLINE przewidziana jest dla kobiet lubiących elegancję i zarazem oryginalność. Nasze propozycje to przede wszystkim modne, szykowne komplety, odpowiadające aktualnym trendom mody zarówno pod względem surowców jak i kolorystyki. Kolekcje charakteryzuje przede wszystkim bogate wzornictwo dzianin, oraz ich krój. Począwszy od push-up(ów), poprzez miękkie pianki do zdobionych haftów. Doskonała jakość surowców i ich niepowtarzalna miękkość, odpowiednia konstrukcja, wszystko to sprawa, iż w bieliźnie tej każda kobieta czuje się elegancko i komfortowo.

>> Zobacz bieliznę Lupoline <<

Lupoline stroje

Lupoline stroje

>> Zobacz bieliznę Lupoline stroje <<

Lux-Anke

Lux-Anke

Lux-Anke - producent wysokiej jakości bielizny, seksowna bielizna dla polskich kobiet.

>> Zobacz bieliznę Lux-Anke <<

Marko

Marko

Firma MARKO jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, specjalizującym się w produkcji damskich strojów kąpielowych od 2001 roku. Firma, której nadrzędnym celem jest zadowolenie klientek, corocznie tworzy nową, fantazyjną i unikatową kolekcję, wykorzystując najwyższej jakości tkaniny. Firma MARKO inspiruje się światowymi trendami mody. Bogata w kolorystyka i luksusowe wykonanie zadowoli nawet najbardziej wymagającą klientkę. Kolekcja MARKO sprawki, iż każda kobieta czuje się zmysłowo i wyjątkowo.

>> Zobacz bieliznę Marko <<

Meriell Club

Meriell Club

Firma Meriell Club powstała w 1983 roku. Specjalizuje się w produkcji strojów plażowych i kąpielowych. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży przekłada się na atrakcyjność oferty. Kolekcje kierowane są do kobiet wymagających, ceniących sobie szyk i elegancję, oryginalność i niepowtarzalność. Projekty Meriell Club łączą klasykę z elementami ekstrawagancji. Różnorodność modeli, umiejętnie dobrana kolorystyka tkanin, uwzględnienie aktualnych trendów mody, wysoka jakość - to wizytówka Meriell Club.

>> Zobacz bieliznę Meriell Club <<

Mia Doux

Mia Doux

Mia Doux to producent bielizny damskiej na wysokim poziomie.

>> Zobacz bieliznę Mia Doux <<

Miran

Miran

MIRAN - firma założona w 1994 roku - specjalizuje się w produkcji bielizny nocnej, takiej jak: koszulki nocne, piżamki, szlafroki, peniuary, haleczki i komplety. Wyroby Miranu charakteryzuje rozpoznawalny styl, wysoka jakość surowców i oryginalność dodatków zgodna z najnowszymi trendami światowej mody. Firma jest przykładem tego, że bielizna nocna produkowana w Polsce posiada doskonałą jakość. Wyroby firmy "MIRAN" można nabyć w ekskluzywnych sklepach oraz sieciach domów handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

>> Zobacz bieliznę Miran <<

Mitex

Mitex

Mitex od 1996 roku nieprzerwanie produkujemy bieliznę funkcjonalną tj. mającą za zadanie upiększać i kształtować sylwetkę kobiety. W tamtych latach było to wyzwanie, gdyż nikt w Polsce nie zajmował się tym tematem w sposób kompleksowy. Do dnia dzisiejszego firma 'Mitex" wyprodukowała dziesiątki modeli bielizny korygującej i modelującej, bielizny dla kobiet w ciąży i dla młodych Mam. Umożliwiając dostęp do specjalistycznej bielizny praktycznie każdej Polce, "Mitex" wprowadził nowe spojrzenie na ten rodzaj asortymentu na rynku krajowym.

>> Zobacz bieliznę Mitex <<

Mona

Mona

Marka Studio Mody Mona nie kreuje co sezon nowych, kompletnie zaskakujących trendów, lecz interpretuje modę z perspektywy sezonu. W związku z czym klientka, która kupuje produkt z Mony, może być spokojna, że po pół, czy nawet po roku znów to założy. Mona tworzy kolekcje, które mają swoją wartość, a nie są tylko sezonowym hitem. Szczególnie teraz, w czasach kryzysu, ludziom zależy na tym, żeby płacić za jakość i mieć gwarancję, że te produkty będą nosić przez lata, że one się nie zestarzeją, nie stracą stylu.

>> Zobacz bieliznę Mona <<

Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Następna