Gorsety / Body - czarne gorsety

Znaleziono 4 produktów

Zobacz także:

SH-29019 czarny gorset na wieczór

SH-29019 czarny gorset na wieczór

Producent: Shirley of Hollywood USA

Kategorie: gorset satynowy, gorsety wieczorowe, stroje na halloween, gorsety sznurowane, czarne gorsety, gorsety,

245.00 zł.

Ekskluzywna bielizna erotyczna godna księżniczki. Wspaniały wyszywany satynowy gorset z prowokującym, sznurowanym tasiemką prześwitem z przodu bardzo eksponującym biust. Dla wygody odpinane podwiązki i z tyłu zapięcie na haftki. W komplecie stringi..

Carmencita CR-3076 seksowny gorset z paskami do pończoch

Carmencita  CR-3076 seksowny gorset z paskami do pończoch

Producent: Chilirose

Kategorie: gorset wiązany, gorsety wieczorowe, stroje na halloween, gorsety sznurowane, czarne gorsety, gorset gotycki, gorsety,

120.40 zł.

Czarny dopasowany gorset z fiszbinami wykończony falbanką z kuszącymi czerwonymi wykończeniami. Pionowe fiszbiny ładnie modelują sylwetkę. Ten gorset z fiszbinami posiada czerwone wiązanie z tyłu, które przyciągnie niejedno spojrzenie.

CR-3101 Bella czarny gorset z paskami do pończoch

CR-3101 Bella czarny gorset z paskami do pończoch

Producent: Chilirose

Kategorie: gorset wiązany, gorsety wieczorowe, czarne gorsety, gorset gotycki, gorsety,

120.40 zł.

Elegancki i prowokujący gorset na randkę, wykonany z lekko połyskującej tkaniny z motywem kwiatowym. Uroku dodają koronkowe falbanki. Ten gorset na randkę ma profilowanie fiszbinami wysmukla sylwetkę i dodaje jej klasy. Zapinanie z przodu oraz wiązanie z tyłu pozwala na idealnie dopasowanie gorsetu do ciała.

Dark Angel CR-3068 gorset sznurowany

Dark Angel CR-3068 gorset sznurowany

Producent: Chilirose

Kategorie: gorset satynowy, gorsety wieczorowe, stroje na halloween, gorsety sznurowane, gorsety na haftki, czarne gorsety, gorset gotycki, gorsety,

122.80 zł.

Czarny dopasowany gorset sznurowany na plecach, wykończony delikatna falbanką. Taki gorset sznurowany na plecach nadaje się również do kreacji wieczorowych.

Zobacz także: